е изиграла може би най-добрия си мач в атакуващ план

...

Показателят, по който Барселона бе над всички за сезона срещу Севиля

е изиграла може би най-хубавия си мач в атакуващ проект през сезона дотук против Севиля на " Рамон Санчес Писхуан ". Каталунците са нанесли 15 удара към вратата на противника през първото полувреме (5 от които - в целта) и това е най-хубавият им индикатор през сезона във всички шампионати за първата част.
Това е и най-хубавият резултат измежду всички тимове в през акция 2021/22. Никой различен отбор в испанския хайлайф не е стрелял към вратата 15 пъти за първото полувреме.
Общо ударите към вратата на каталунците през целия дуел са 20, а тези на Севиля - общо 6. Както е известно, Барселона съумя да осъществя единствено едно попадение, както и Севиля. За гостите прецизен бе Роналд Араухо, а за андалусийци - Алехандро Гомес. Отложеният от 4-ти кръг на Ла Лига дуел приключи 1:1, а .
Източник: sportlive.bg