Дублиращият отбор на Ботев допусна тежка загуба с 0:3 от

...

Втора лига: Ботев с тежка загуба от Хебър

Дублиращият тим на Ботев позволи тежка загуба с 0:3 от Хебър.

Двубоят от 24-ия кръг на Втора лига се игра на стадион Георги Бенковски в Пазарджик.

Момчетата на позволиха доста леки голове, което се оказа решаващо за загубата. В 23-ата минута Евгени Игнатов стреля непосредствено от свободен удар, топката мина около стената и влетя във вратата за 1:0.

Малко по-късно пропусна отлична опция, откакто от точката на дузпата от придвижване стреля във вратаря. В идващите минути домакините пропуснаха няколко обстановки.

Така се стигна до 39-ата минута, в която Ботев позволи възмутителен гол. Вратарят Славков подаде към Вуцов, който опита да продължи към съотборник, само че вместо това подари топката на Емануил Манев, който на празна врата вкара за 2:0.

След почивката играта се водеше най-вече в половината на „жълто-черните“. В добавеното време Манев вкара втория си гол с удар от междинна отдалеченост.
Източник: novinata.bg