Динамо Брест се класира на финала за Купата на Беларус.

...

Динамо Брест се класира за финал за Купата на Беларус след драма

Динамо Брест се класира на финала за Купата на Беларус. Но...след каква драма! Гостите имаха успокояваща преднина от първия мач, откакто завоюваха с 2:0. Шампионите стартираха чудесно и излязоха напред с нови две попадения. Но след почивката носителят на купата Шахтьор се появи на терена изцяло видоизменен и осъществя четири гола, правейки цялостен поврат. Домакините бяха доста покрай сензационното пето попадения, само че силите им не стигнаха и с високо вдигнати глави отпаднаха на полуфиналите.

Шахтьор стартира по-добре дуела и в 8-ата минута Игнатович стреля от дъгата на наказателното поле, само че Игнатович мазета.

В 14-ата минута Бурко напредна отдясно и насочи диагонален изстрел, който мина рисково около вратата на Динамо.
Източник: fakti.bg