Децата на Черно море, родени 2008 година, завършиха на четвърто

...

Децата на Черно море с добро представяне на силен международен турнир

Децата на Черно море, родени 2008 година, приключиха на четвърто място в междунардния шампионат “Купа южно Черно море 2019″, който се организира в Бяла и Обзор.

Талантите, водени от Страхил Байчев, стартираха конкуренцията със загуба с 0:3 от Динамо Минск. Последва триумф с 1:0 против Буньодкор Ташкент, а против Черноморец Бяла “моряците ” се постановиха с 10:0. Възпитаниците на варненската академия победиха Тича с 2:0 след две попадения на Стефан Стефанов.

Така Черно море се класира на 1/2-финал, който загуби от Левски с 1:5. В разногласието за третото място “моряците ” приключиха 1:1 в постоянното време (след гол на Стефан Стефанов), а при дузпите отстъпиха с 4:5 на Локомотив (Днипро, Украйна).

Голмайсторът на отбора Стефан Стефанов получи наградата за най-полезен състезател на шампионата.

Съставът на Черно море:  Георги Панайотов, Емил Георгиев, Никола Цариградски, Виктор Диев, Мартин Томов, Теодор Костадинов, Кристиян Кръстев, Кристияно Савов, Даниел Димитров, Кристиян Хараламбиев, Стефан Стефанов, Георги Димитров, Кирил Милков, Стефан Николаев, Денис Реджеп

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!