Делегатът на срещата - Душко Грабовац от Хърватия, инспектира за

...

Армията е готова за първия европейски мач на ЦСКА - София на българска земя

Делегатът на срещата - Душко Грабовац от Хърватия, инспектира за последно " Армията " и разгласи това на виртуалната техническа конференция преди значимия конфликт.
 Илич: Не мисля за отпадане, не сме упражнявали дузпи Илич: Не мисля за отпадане, не сме упражнявали дузпи
Домакините ще играят в титулярния си екип, а футболистите на Македония (ГП) ще бъдат в жълто-черна екипировка. Вратарят на ЦСКА - София ще бъде със блестящо зелено облекло, а стражът на съперника - с лилаво.

Четиримата съдии на евромача са от Румъния - Марсел Бирсан (главен), Раду Гингуляк (първи асистент), Мирча Григориу (втори асистент), Юлиан Дима (четвърти), а Ханес Каасик от Естония ще извършва функционалностите на съдийски наблюдаващ.
 Смениха съдията на мача на ЦСКА - София в последния миг Смениха съдията на мача на ЦСКА - София в последния миг
От клуба напомнят, че към момента има билети в продажба, а цените им са както следва:

- Сектор А - 15 лв.
- Сектор В - 12 лв.
- ВИП ложа - 130 лв.
Деца до 7 години влизат на стадиона гратис.

" Припомняме Ви, че преди дуела управлението още веднъж е провело " Армейски следобяд ", който стартира в 17:00 часа на стадиона - с DJ Cass. В 17:15 ще има игра за акуратност. За 17:30 часа е очакван тур в музея на ЦСКА, а в 18:00 часа съревнование за скорост и шампионат по джага. В 18:15 следва фамилен футбол.
 Димитър Бербатов става част от Димитър Бербатов става част от "Армейския следобяд "
В 19:30 часа специфичен посетител в детския ъгъл на стадиона, който е построен сред секторите " А " и " Г " ще бъде именитият Димитър Бербатов ", написаха още от " Армията ".