Даниил Медведев победи Диего Шварцман с 6-2, 6-2 в първия

...

Даниил Медведев се саморазправи с Диего Шварцман в Куинс Клъб

Даниил Медведев победи Диего Шварцман с 6-2, 6-2 в първия четвъртфинал от шампионата на трева от ATP 500 в " Куинс Клъб ", Лондон. Руснакът се оправи за 76 минути с нисичкия аржентинец, който се опитваше да играе сервис мрежа.

Два сета бяха като под индиго. Медведев правеше по два пробива, повеждайки с 5-1. В края Шварцман полагаше старания за удължение на срещата, само че сервисите на руснака приключваха с неговата опозиция.
 Резултати от шампионата на трева от ATP 500 в
Резултати от шампионата на трева от ATP 500 в " Куинс Клъб ", Лондон

Григор Димитров има купа от тази влиятелна конкуренция

Даниил тъкмо беше анализирал успеха на Шварцман над Марин Чилич и доста постоянно прехвърляше аржентинеца, който непрекъснато тръгваше напред.
 Снимка 430289
Източник:

Във втория мач за деня на Централния корт в " Куинс Клъб " ще играят двама от новата вълна в тениса, изповядващи зрелищната игра - Стефанос Циципас (Гърция) и Феликс Оже-Алиасим (Канада).

На корт №1 сега е френското дерби Жил Симон - Никола Маю, играещи при резултат 2-2 в първия сет.