Четвъртодивизионният Кроули поднесе голямата сензация във втория кръг на турнира

...

Отбор от четвърта дивизия изхвърли Фулъм от Купата на Лигата

Четвъртодивизионният Кроули сервира огромната сензация във втория кръг на шампионата за Купата на Лигата в Англия. Той в профил с 2:0 елитния Фулъм. Головете вкараха Том Никълс в 16-ата и Джеймс Балагизи в 49-ата минута.
Останалите елитни тимове, които започнаха присъединяване си в конкуренцията, нямаха сходни проблеми и не престават напред. Бърнли завоюва с 1:0 против Шрюсбъри, Астън Вила отнесе с 4:1 Болтън, Нотингам стигна до 3:0 против Гримсби, същият резултат записа и Саутхямхтън над Кеймбридж Юнайтед. Кристъл Палас се наложи с 2:0 над Оксфорд, Уулвс победи с 2:1 Престън, а Евертън измъкна минимално 1:0 от Флийтууд.
Най-трудно до третия кръг се добра Лестър, който се нуждаеше от дузпи, с цел да в профил Стокпорт. В постоянното време и продълженията не паднаха голове, а при осъществяванията от бялата точка " лисиците " се постановиха с 3:1 точни изстрела. Също с дузпи Борнемут в профил Норич.

Източник: novsport.com