Челси спечели много трудно домакинство срещу Уест Хем. Сините се

...

Челси се измъчи с Уест Хем

Челси завоюва доста мъчно домакинство против Уест Хем. " Сините " се постановиха с 2:1 на " Стамфорд Бридж ".

" Чуковете " поведоха в 62-ата минута с гол на Михаил Антонио. След извънредно съществено безредие в наказателното поле на Челси, Антонио бе най-съобразителен и от близко осъществя за 1:0.

Бен Чилуел се появи в игра в 72-ата минута и промени нещата на терена.
 Евертън и Ливърпул приключиха 0:0 във Висшата лига
Луд мач в Ливърпул! Мърсисайдското дерби не излъчи победител

Вижте детайлности

След чудесна самостоятелна изява от страна на Чилуел в 76-ата минута Челси съумя да изравни резултата за 1:1.

Челси реализира цялостен поврат в мача в 88-ата минута, когато Бен Чилуел центрира в наказателното поле на Уест Хем, където Кай Хаверц бе изтърван за един момент и германецът вкара топката във вратата на Фабиански, който нямаше какво да направи.

След този мач Челси събра актив от 10 точки, до момента в който Уест Хем е с 4 точки.