Британските медии отбелязват трудния начин, по който Тотнъм се справи

...

На Острова: Тотнъм вече гледаше към бездната

Британските медии означават сложния метод, по който Тотнъм се оправи с Локомотив (Пловдив) във втория квалификационен кръг на Лига Европа. “Шпорите” изненадващо първи позволиха гол в 71-вата минута, само че по-късно въпреки всичко съумяха да извърнат до 2:1. Обратът стана в миг, в който домакините към този момент бяха с двама души по-малко след червени картони на Диниш Алмейда и.

“19 минути преди края Тотнъм към този момент гледаше към бездната, преди и да спасят Жозе Моуриньо от това да гледа засрамено “, регистрира “Дейли Мейл”.

“Мирър” също смята гостите за късметлии: “Тотнъм беше на прага на една от най-срамните си загуби в скорошната история”.

Междувременно се оказа, че директното лъчение на мача от “Лаута” в Англия е било прекратено преди гола за Локомотив.