Бразилия запази преднината си от 4 точки пред Аржентина в

...

Бразилия спука от бой Парагвай, минимален успех за Аржентина

Бразилия резервира преднината си от 4 точки пред Аржентина в класирането на в Южна Америка. " Селесао " разгроми с 4:0 Парагвай в Бело Оризонте и направи същинско шоу за своите почитатели.
Селекционерът Тите даде отмора на част от титулярите си и по този начин късмет получиха вратарят Едерсон, Лукас Пакета, Матеус Куня и ветеранът Дани Алвеш. Резултатът беше открит в 28-ата минута, когато Маркиньос изведе Рафиня и футболистът на Лийдс не сбърка. В 62-ата минута Фелипе Коутиньо вкара необикновен гол от далечна отдалеченост за 2:0.
В 86-ата минута Антони вкара за 3:0, а две минути по-късно Бруно Гимараеш изведе Родриго, който оформи крайния резултат.
В различен мач Аржентина надделя с 1:0 Колумбия. Единственият гол падна в 29-ата минута, когато прецизен беше Лаутаро Мартинес. Така Колумбия остава на седмо място в класирането и съвсем няма шансове да се класира за шампионата в Катар.
Източник: sportlive.bg