Ботев (Пловдив) и Царско село играят при 3:0 в контрола

...

НА ЖИВО! Ботев Пловдив - Царско село 3:0 ВИДЕО

Ботев (Пловдив) и Царско село играят при 3:0 в контрола на стадиона в Коматево. Проверката е всекидневен дебют за новия старши треньор на гостите Андреа Сасарини. Двубоят стартира в 14:00 часа

Брахими бе изведен чудесно през центъра и вкара топката в мрежата, само че реферът Гидженов анулира попадението в 7-ата минута поради засада.

В 15. минута Аргилашки извади Ботев. Вратарят парира в корнер удар на Пулиезе (бивш състезател на Локо Пд) след бърза контра на Царско село.

Миг талантливост на Тодор Неделев в 29-ата минута. Халифът промуши топката през краката на бранител и с десния крайник опитва удар от 15-ина метра, само че вратарят Дерменджиев мазета топката над гредата в корнер.

В ответната офанзива Йорданов открадна топката от Чернев, само че не съумя да насочи удовлетворителен удар към вратата.

Брахими нападна по лявото крило, пусна топката по земя паралелно на дребни пеналт, там Кавдански прати топката в мрежата след опит да я почисти в 39-ата минута - 1:0 за Ботев.

Тодор Неделев прави 2:0 с превъзходен трансферира удар с десния крайник в 54-ата минута.

Реда Рабей бележи трети гол с добавка след удар отдясно на Маркиньос и избавяне на вратаря Загорски в 66-ата минута.

Ботев - Царско село 3:0

1:0 Мартин Кавдански 39-автогол, 2:0 Тодор Неделев 54, 3:0 Реда Рабей 66

БОТЕВ: 1. Георги Аргилашки (46 - 13. Хидайет Ханкич), 4. Виктор Генев, 3. Па Конате (46 - 7. Маркиньос), 8. Тодор Неделев (64 - 30. Лъчезар Балтанов), 26. Мохамед Брахими, 10. Емануел Току (64 - 28. Тодор Неделев), 15. Джеймс Етоо, 17. Николай Минков (46 - 6. Дилан Мертенс), 18. Самуел Супрайен, 22. Реда Рабей, 27. Атанас Чернев (46 - 25. Станислав Работов)

Резерви: 13. Хидайет Ханкич, 7. Маркиньос, 6. Дилан Мертенс, 28. Филип Филипов, 30. Лъчезар Балтанов, 25. Станислав Работов, 20. Пламен Цончев

ЦАРСКО СЕЛО: 1. Иван Дерменджиев, 21. Матео Лукарели, 3. Мартин Кавдански, 44. Николай Николаев, 2. Пиере Зебли, 93. Валентино Пулиезе, 6. Хари Денков, 7. Лукас Мартинс, 11. Андрей Йорданов, 13. Реди Каса, 10. Венцислав Христов
Свързани вести Две контроли на Ботев за ден в Коматево Коледа късно за пловдивските Ботев и Марица Престижно 2:2 на Ботев със Зенит след 2 дузпи за "жълто-черните "
Източник: marica.bg