Бившият капитан на националния отбор Ивелин Попов направи много силно

...

Две майсторски асистенции на Попето не стигнаха на Сочи

Бившият капитан на националния тим Ивелин Попов направи доста мощно включване за Сочи в семейството на Криля Советов от 22-ия кръг на Премиер лигата, само че тимът му загуби трагично с 2:3. Българският халф влезе като запаса в средата на второто полувреме, когато тимът му изостааше в резултата и преди малко беше останал с човек по-малко. При 0:2 Попето се прояви с две чудесни асистенции, само че в края гостите от Самара изтръгнаха успеха.

поведе в 45-ата минута с попадение на. В 63-ата от беше изпъден за удар с лакът в главата на неприятелски футболист при въздушно единоборство. Четвърт час по-късно гостите получиха дузпа и ги приближи до успеха. понижи на 1:2 след прострелно центриране на в 80-ата минута, а в 83-ата родният халф откри по съвършен метод с външен фалц Артьом Макарчук - 2:2. Това обаче не беше всичко, тъй като в добавеното време с доста хубав удар донесе трите точки на.