Берое 0 : 0 Пирин 47′ Второто полувреме започна както

Берое - Пирин 0:0, играе се второто полувреме

Берое

0: 0

Пирин
 47′
Второто полувреме стартира както и първото - с пропуск пред вратата на гостите. Вини Трибуле от непосредствена непосредственост не съумя да изпрати топката в мрежата на Пирин.
46′

46′
Начало на второто полувреме!
45+1′
Край на първата част.
45′
Една минута добавено време.
44′
Христо Попадийн също получи жълт картон.
42′
Мартин Бачев получи публично предизвестие от съдията Венцислав Митрев.
41′
Коварен удар на Каскардо от далечно разстояние, Ковальов съумя да избие.
41′
38′
Най-доброто състояние в мача досега! Вини Трибуле бе изведен зад отбраната на Пирин, само че ударът му срещна напречната греда.
35′
Жълт картон и за Енцо Ойос.
23′
Опасен удар на Годой от воле мина настрана от вратата на Пирин.
 Снимка 640542
Източник:
18′
Единственият българин в титулрния състав на Берое, Стефан Гаврилов, получи жълт картон за нарушаване против Тютюков.
12′
Вини Трибуле стреля с глава в навън след центирарене на Каскардо.
6′
Отново добра изява на Ковальов, този път след удар с глава на Скуадроне.
2′
Първата обстановка в мача се откри пред домакините, само че ударът на Ойос бе спесен от вратаря на Пирин Ковальов.
1′

1′
Начало на мача!
 Снимка 640539
Източник:
Състав 23 Родриго Ачинели 12 Максим Ковальов 2 Густаво Каскардо 38 Александър Дюлгеров - капитан 3 Франко Рамос 77 Андрей Йорданов 5 Лучиано Скуадроне 8 Дмитро Семенив 6 Джорди Мерлин 29 Мартин Бачев 9 Сантиаго Годой 4 Айуб Абу 10 Енцо Ойос 17 Борис Тютюков 11 Джани Политино 20 Аймен Суда 21 Тиаго Сийас - капитан 11 Иван Тасев 24 Стефан Гаврилов 83 Христо Попадийн 91 Винни Трибуле 19 Юго Комано Треньор Хосе Луис Ачиари Иво Тренчев Резерви 1 Хуан Лунгарсо 1 Марио Кирев 7 Александър Петров 18 Велислав Минков 14 Викторио Вълков 7 Владимир Медвед 15 Стефанос нтониу 27 Георги Върбанов 18 Станислав Йовков 25 Илиан Костов 19 Васил Василев 30 Любомир Тодоров 20 Сегундо Пачаме 33 Симеон Александров 98 Бруно Ривас 9 Станислав Костов 99 Майк Ягуачи 16 Мартин Георгиев
Отборите на Берое и Пирин се изправят един против различен в мач от 16-ия кръг на efbet Лига. Срещата в Стара Загора стартира в 17:00 часа и ще бъде ръководена от Венцислав Митрев от София.

Домакините са в напредък напоследък, откакто записаха впечатляващи поредни победи над Локомотив (Пловдив) като посетител и Левски пред лична аудитория. Към момента заралии са на осма позиция с 20 точки. Пирин от своя страна е в серия от три загуби, което им отрежда 13-о място с 11 точки.

Берое има съществени проблеми в халфовата си линия. Едвин Ласо е осъден за пет жълти картона, а Франческо Селесте е в родината си по фамилни аргументи. Тиаго Сейхас приключи мача против Левски с травма, която съвсем несъмнено ще го извади от сметките на треньора Хосе Луис Ачиари за конфликта с Пирин.

За Пирин от своя страна халфът Венцислав Бенгюзов е осъден от Дисциплинарната комисия на БФС с отнемане от спортни права за един мач. Добрата вест е, че той ще бъде сменен от Аюб Абу, който се завръща след изтърпяна глоба.

Двата отбора към този момент играха един против различен през сезона. В първия мач от шампионата Берое победи с 2:1 в Благоевград. Сега двата отбора откриват втория дял от постоянния сезон.