Бдин загуби гостуването си на Добруджа *Добрич* с 0:1 в

...

Бдин загуби минимално с 0:1 от Добружа в Добрич

" Бдин " загуби гостуването си на " Добруджа " *Добрич* с 0:1 в среща от 9-ия кръг на Втора лига.
Мачът против един от най-класните тимове в групата бе формален дебют за новия старши-треньор на видинчани Живко Желев в шампионата.
Единственото попадение означи Славчо Шоколаров в 17-ата минута. Бдинци играха проведено в отбрана и разчитаха на контраатаки.
През втората част на мястото на централния нападател Тома Ушагелов игра Александър Соколов, а жълти картони получиха Винисиус Белоти и Валдемар Лашков.
След този мач " Добруджа " се изкачи на шесто място в класирането, а " Бдин " зае последната позиция в таблицата.

" Бдин " *Видин*: 33. Иван Василев; 31. Даниел Стоянов/21. Георги Станимиров; 99. Кристиян Вълков; 5. Ивайло Иванов; 44. Владимир Айтов; 7. Николай Цветков; 8. Калоян Цветков, кап./ 88. Кристиян Йошов; 77. Винисиус Белоти; 9. Валдемар Лашков/20. Георги Иванов; 10. Цветомир Тодоров; 23. Тома Ушагелов/14. Александър Соколов

В идващия кръг " Бдин " е хазаин на " Струмска популярност " *Радомир*. Срещата е в събота, 23 септември, от 17 часа на стадион " Георги Бенковски ".
Източник: bulnews.bg