Байерн победи с 3:1 Галатасарай като гост в Шампионската лига.

...

Байерн взе поредна победа в Шампионската лига

Байерн победи с 3:1 Галатасарай като посетител в Шампионската лига. Баварците реализираха осми следващ триумф като посетител в шампионата и 16-и следващ триумф в груповата фаза. Освен това.

Байерн поведе още в осмата минута в Истанбул. После обаче Галатасарай натисна и Свен Улрайх извади няколко рискови удара. Турският отбор обаче получи дузпа в 28-ата минута. Мауро Икарди беше фаулиран и осъществя от бялата точка за 1:1. До отмора още веднъж той и Керем Актюроолу изпуснаха да дават задатък на Галатасарай.

Байерн стигна до втори гол в 73-ата минута. Мусиала изведе Хари Кейн, неговият първи удар беше блокиран, само че при втория той не пропусна. Само шест минути по-късно първенецът на Германия реши мача с трети гол. Този път функциите се размениха и Кейн изведе Мусиала за 1:3.

В другия ранен мач в група D победи с 2:1 Залцбург. Алексис Санчес изведе италитанския отбор напред, а Оскар Глух изравни. Хакан Чалханоглу донесе успеха на домакините с гол от дузпа в 64-ата минута.
Източник: flashnews.bg