Българският защитник Димитър Велковски остана на пейката при победата на

...

Велковски не игра при победа на Серкъл

Българският бранител Димитър Велковски остана на пейката при успеха на неговия Серкъл (Брюж) с 2:0 като посетител на Юпен. Мачът бе от 22-ия кръг на шампионата на Белгия.

Гостите взеха трите точки с два гола в края на мача. Тибо Сомерс откри резултата в 77-ата минута, а по-късно в 82-ата минута съставът от Брюж получи дузпа, а Дино Хотич осъществя от бялата точка.

Това бе скъп триумф за Серкъл, който към този момент има актив от 28 точки и излезе на 10-ото място в класирането. Юпен остава на 12-ото място с 25 точки.
 Аталанта 0:0 Интер Аталанта 0:0 Интер 16 яну | 22:35 1491 2  Суперкупата на Испания е за Реал Мадрид, първи трофей за Анчелоти след завръщането Суперкупата на Испания е за Реал Мадрид, първи трофей за Анчелоти след завръщането 16 яну | 22:25 12191 108  Илиев-младши и Аполон победиха в дербито с Омония Илиев-младши и Аполон победиха в дербито с Омония 16 яну | 21:54 763 0  Италиано разкри с какво Влахович би го подразнил Италиано разкри с какво Влахович би го подразнил 16 яну | 21:48 1080 0  Сампдория приготвя треньорска промяна Сампдория приготвя треньорска промяна 16 яну | 21:39 699 0 Виж всички Водещи Новини  Суперкупата на Испания е за Реал Мадрид, първи трофей за Анчелоти след завръщането Суперкупата на Испания е за Реал Мадрид, първи трофей за Анчелоти след завръщането 16 яну | 22:25 12191 108  Ливърпул се завърна към головете и успехите и изпревари Челси Ливърпул се завърна към головете и успехите и изпревари Челси 16 яну | 17:50 24906 225  Официално: Левски разгласи прехвърлянето на нападател в Черноморец (Одеса) Официално: Левски разгласи прехвърлянето на нападател в Черноморец (Одеса) 16 яну | 18:21 12285 38  Мъри Стоилов: Искам Левски да се стабилизира финансово Мъри Стоилов: Искам Левски да се стабилизира финансово 16 яну | 17:49 10851 65  Джокович с първи думи след решението на съда Джокович с първи думи след решението на съда 16 яну | 09:53 60870 156 Класиране Програма