Българският национал Симеон Славчев записа пълни 90 минути за своя

...

Симеон Славчев с цял мач при победа на Карабах

Българският национал Симеон Славчев записа цялостни 90 минути за своя Карабах, който стигна до 1:1 против ирландския Дъндолк във втория квалификационен кръг на Шампионската лига.

Резултатът от „ Ориел Парк” дава известно преимущество на азербайджанците преди реванша след седмица. Те обаче имат и учредения да съжаляват, че не си потеглиха с победа, откакто съумяха да поведат в резултата след единствено 4 минути игра. Испанецът Хайме Ромеро се регистрира с отлично осъществяване от ъглов удар, при който Махир Емрели завоюва борбата на „ втория етаж”, а и вратарят на Дъндолк не се намеси по най-хубавия метод – 0:1.

В 62-ата минута Славчев получи жълт картон, само че остана на терена до последно, като имаше опция да вкара втори гол за азерите, само че не се възползва от нея.
Източник: fakti.bg