Българският нападател на Керала Бластърс Димитър Бербатов стартира като титуляр

...

Бербатов игра едно полувреме при равенство на "Керала"

Българският нападател на " Керала Бластърс " Димитър Бербатов започва като титуляр и изигра едно полувреме при домакинското тъждество 1:1 против " Пюн Сити " в дуел от осмия кръг на индийското състезание.

Марселиньо откри в 33-ата минута, а " Бластърс " изравниха в 73-ата посредством Марк Сифнеос. Срещата бе формален дебют за новия треньор на домакините Дейвид Джеймс.

Бербатов игра в центъра на терена, като главната му задача бе да провежда играта на своя отбор. В 33-ата минута Марселиньо с техничен удар по диагонала откри резултата - 0:1.

В 40-ата минута Димитър Бербатов беше на чудесна позиция, само че негов съотборник игра с топката и сбърка. В добавеното време на първата част родния футболист бе фаулиран пред границата на наказателното поле, само че след последвалото центриране не се получи нищо.

Димитър Бербатов бе сменен на почивката от Кизито Кезирон. Холандският нападател Марк Сифнеос изравни резултата в 73-ата минута.
Източник: btvnovinite.bg