Българският халф Антони Иванов игра 72 минути за Университатя (Крайова)

...

Антони Иванов титуляр при победа срещу тима на Митрев

Българският халф Антони Иванов игра 72 минути за Университатя (Крайова) при успеха с 2:1 като посетител на Волунтари. За домакините в групата беше Божидар Митрев, само че той остана на аварийна пейка.

Волунтари изненадващо поведе в 16-ата минута с гол на грузинеца Автандил Ебралидзе. Още при започване на втората част обаче Валентин Михайла изравни след асистенция на Кристиан Барбуц. В 55-ата минута каталин Църа от домакините получи червен картон, а малко по-късно Александру Чикалдау пропусна дузпа за Университатя.

Гостите имаха солидно превъзходство в оставащите минути и справедливо взеха трите точки. Това стана малко преди края на постоянното време, когато Чикалдау центрира от корнер, а Михай Роман се разписа с глава.

Университатя към този момент е на второ място в класирането с актив от 16 точки - една по-малко от първенеца ЧФР Клуж. Волунтари е на 13-о място от 14 тима с 5 точки.
МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА
СТАТИСТИКА ОТ МАЧА
КЛАСИРАНЕ
ГОЛМАЙСТОРИ
ПРОГРАМА Лига 1 8 кръг, петък 30 август  Волунтари 1:2краен резулат  Университатя Крайова