България стартира с реми третото издание на Лигата на нациите.

...

България не успя да победи Северна Македония, в последната минута съдията отмени дузпа за трикольорите

България започва с реми третото издание на Лигата на нациите. Момчетата на Ясен Петров приключиха 1:1 със Северна Македония в среща от група 4 от лига “Ц”, играна в Разград. Кирил Десподов откри резултата в 13-ата минута след страхотна композиция с Тодор Неделев. Милан Ристовски обаче върна равенството при започване на второто полувреме в 50-ата минута. В последната минута основният арбитър Жереми Пиняр отсъди дузпа в интерес на " лъвовете ", само че откакто гледа обстановката на монитора, анулира решението си. В средата на първото полувреме пък вратарят Николай Михайлов беше нокаутиран от мощен удар отблизо разстояние пред погледа на татко си Борислав Михайлов. Лекарите в последна сметка съумяха да вдигнат на крайници играча и той продължи мача до края. С изключение на 15 минути, от самото начало тимът на Северна Македония диктуваше темпото на мача и засипваше с удари вратата на националите ни. Само положителните намеси на Михайлов и неточните удари избавиха футболистите ни от загуба.
Източник: faktor.bg