Българинът Мартин Минчев бе титуляр при загубата на Ризеспор като

...

Мартин Минчев титуляр при разгром на Ризеспор от Фенербахче

Българинът Мартин Минчев бе титуляр при загубата на Ризеспор като посетител на Фенербахче с 0:5 в Истанбул в среща от седмия кръг във футболното състезание на Турция.

Минчев остана на терена до 67-ата минута, когато бе сменен от аржентинеца Адолфо Гаич.

Ризеспор не съумява да стигне до победа във втори следващ мач от шампионата и заема осмо място във краткотрайното класиране с 11 точки, до момента в който Фенербахче събра цялостен актив от седем победи и с 21 точки държи първата позиция в подреждането.

Попаденията за домакините означиха Себастиан Шимански в третата минута, Ирфан Кахведжъ в 47-ата, Един Джеко в 62-ата, Душан Тадич в 75-ата и Джошуа Кинг в третата минута на добавеното време на дуела.
Източник: novsport.com