Арда и ЦСКА 1948 не излъчиха победител. Двубоят от 26-ия

...

Нулево равенство между Арда и ЦСКА 1948

Арда и ЦСКА 1948 не излъчиха победител. Двубоят от 26-ия кръг на футболното състезание приключи 0:0.

Гостите от София останаха с човек по-малко на терена в 35-ата минута поради аления картон на Георги Ангелов, който останал финален от защитата в " алено " фаулира откъсващия се Давид Кики на границата на наказателното поле.

Въпреки численото си закъснение, съставът на Николай Киров получи отличен късмет да открие резултата след тъкмо час игра, когато Петко Ганев фаулира Галин Иванов в наказателното поле на Арда, а основният рефер Георги Давидов отсъди дузпа за ЦСКА 1948 след консултация с ВАР. Зад топката застана Ивайло Чочев, който стеля в левия ъгъл на вратата, само че Мартин Луков мазета.

Четвърт час преди края на срещата домакините осъществиха попадение посредством Светослав Ковачев, само че то бе анулирано от ВАР поради игра с ръка на Алекс Петков по време на головата офанзива.

В класирането Арда е десети с 29 точки, а ЦСКА 1948 е девети с 30 пункта.
Източник: bnr.bg