26 гола паднаха в 3-те срещии от първия кръг на

...

Започна Лига Ветерани на БАМФ Враца

26 гола паднаха в 3-те срещии от първия кръг на Лига Ветерани в БАМФ Враца. Фаворитът "Ботев 93 " разруши с 12:2 "Evergreen ". Първата част бе съвсем равностойна. След почивката обаче Вангел Христов и компания нямаха прекъсване. Цветомир Ралков и Вангел Христов направиха по 1 хеттрик, по два пъти се разписаха Ивайло Димитров и Георги Коцев, по един път осъществиха Вальо Лилов и Ангел Петров, добавил и 4 асистенции в актива си. Съперника регистрира Борис Райчев с 2 попадения, едното от дузпа.
"Скара Бира " поведе с 2:0 на "Кафето ", само че в последна сметка отстъпи с 3:5. Георги Янев заби 4 гола за спечелилите, като за два от тях му асистира кумецът Иван Иванов, отчел се и с 1 гол. Ивайло Малджански се разписа два пъти за бираджиите, един път вкара и Тихомир Машов.
"Скрита Сила " пречупи "Атлетик " 1996 с 4:0 /Петър Андровски – 3, Пламен Цветков/.