... И тази кауза се нарича България!ПП: Снощи рязко се замислих защо една воюваща страна иска да придобие изтребители, които родни "експерти" ожесточено отхвърляха като опция?!"
... И тази кауза се нарича България!ПП: Снощи рязко се замислих защо една воюваща страна иска да придобие изтребители, които родни "експерти" ожесточено отхвърляха като опция?!"