Дете на 12 г. е паднало в шахта в близост

...
Дете на 12 г. е паднало в шахта в близост
Коментари Харесай

Дете е паднало в шахта в близост до комплекс Червено знаме в София

Дете на 12 година е паднало в шахта наоколо до столичния комплекс " Червено знаме ", оповестиха за Българска телеграфна агенция от пресцентъра на Столична дирекция на вътрешните работи.

Детето е превозено до лечебно заведение. Полицаи от Първо районно ръководство работят по случая, допълниха от полицията.

Падналото в шахта дете е контактно и адевкватно, минава през подробни прегледи и проучвания, оповестиха за Българска телеграфна агенция от болница " Пирогов ", където то е било превозено след случая.

Източник: bta.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР