Дете е паднало в шахта в близост до комплекс Червено знаме в София
Дете на 12 година е паднало в шахта наоколо до столичния комплекс " Червено знаме ", оповестиха за Българска телеграфна агенция от пресцентъра на Столична дирекция на вътрешните работи.
Детето е превозено до лечебно заведение. Полицаи от Първо районно ръководство работят по случая, допълниха от полицията.
Детето е превозено до лечебно заведение. Полицаи от Първо районно ръководство работят по случая, допълниха от полицията.
Източник: bta.bg
КОМЕНТАРИ




