Звездата на Аржентина Лионел Меси заяви, че шокиращата загуба от

...

Меси: Понесохме много тежък удар, но ще отвърнем на предизвикателството

Звездата на Аржентина Лионел Меси съобщи, че шокиращата загуба от Саудитска Арабия е „ доста тежък удар “, само че даде обещание южноамериканците да отвърнат на предизвикването след непредвиденото проваляне от саудитите.

„ Албиселесте “ отстъпи с 1:2, откакто поведе преди почивката с гол на нападателя на Пари Сен Жермен, само че за пет минути при започване на второто полувреме азиатците обърнаха развоя на събитията и удържаха до края за историческия си триумф.

„ Това е доста тежък удар, загуба, която боли, само че би трябвало да продължим да имаме убеденост в себе си. Този състав няма да се откаже. Ще се опитаме да победим Мексико “, сподели Меси след края на срещата.

Освен с мексиканците, Аржентина има да играе още с Полша в група С на Мондиала в Катар.