Златан Ибрахимович се завърна в италианския Милан преди два дни,

...
Златан Ибрахимович се завърна в италианския Милан преди два дни,
Коментари Харесай

Златан отново бележи за "Милан"

Златан Ибрахимович се завърна в италианския " Милан " преди два дни, само че към този момент съумя да запише гол на сметката си. Шведският нападател се включи през първото полувреме в контролата на " росонерите " с аматьорския " Родензе " и способства за разгромната победа с 9:0.

Ибра вкара третия гол, като последва образеца на Давиде Калабрия, който беше прецизен за първите два. Шведът се регистрира и с асистенция при гола на Хакан Чалханоолу за 4:0.



За Ибрахимович това е втори интервал с фланелката на " Милан ". Той игра за италианския гранд в интервала 2010-2012 година, като стана първенец на страната и завоюва Суперкупата.
Ибрахимович: Най-накрая се завърнах вкъщи! (ВИДЕО) Шведът дойде в Милано
На 38 години Златан е играл в 4 от топ 5 шампионатите на Европа (не е бил в Германски отбор). За последно той се подвизаваше в " ЛА Галакси " в Съединени американски щати. На " Сан Сиро " дойде като свободен сътрудник след приключването на контракта му.
Източник: btvnovinite.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР