Йънг Бойс поднесе сензацията още на старта в груповата фаза

...

Йънг Бойс обърна Манчестър Юнайтед за 2:1

Йънг Бойс сервира сензацията още на старта в груповата фаза на Шампионска лига през новия сезон. Швейцарският отбор обърна до 2:1 британския гранд Манчестър Юнайтед в първия мач от група F след гол в 95-ата минута с гол на запаса!Преди това Кристиано Роналдо вкара и във втория си дуел след завръщането, само че „ алените дяволи “ останаха с човек по-малко 10 минути преди почивката след червен картон на Арън Уан-Бисака и след паузата се прибраха в отбрана.В началото на второто полувреме Роналдо имаше пренебрежение искания за дузпа, след което „ алените дяволи “ се прибраха в своята половина и бяха осъдени в 66-ата минута.
Тогава камерунецът Муми Нгамалеу приключи една доста добра офанзива на „ жълто-черните “ и те възвърнаха равенството – 1:1.В 95-ата минута Джеси Лингард върна една топка към вратаря, само че на процедура изведе резервата на гостите Жордан Сибачу самичък против Де Хеа и американецът осъществя невъзмутимо, с цел да донесе триумфа на Йънг Бойс.
В различен мач: Севиля - Залцбург 1:1.
Източник: bnr.bg