Воденият от Бойко Борисов тим на Витоша (Бистрица) стана шампион

...

Витоша и Бойко Борисов със 7-ма поредна титла

Воденият от Бойко Борисов отбор на " Витоша " (Бистрица) стана първенец на България по футбол при ветераните.

Във финалния дуел, игран пред над 1000 фенове на новоизградения стадион в Пловдив, " тигрите " победиха с 5:3 локалния " Ботев ".

Това е седма поредна купа за отбора на водача на ГЕРБ.

Николай Николов откри за " Витоша " в 7-ата минута, само че Александър Стойчев-Легендата изравни две минути по-късно.

В края на полувремето играчите на " Витоша " вкараха два гола посредством Светослав Петров в 32-ата и Николай Николов в 36-ата минути.

След почивката превъзходството на " тигрите " продължи и Венцислав Бонев повиши на 4:1 в 43-тата минута. По-късно Николай Николов оформи своя хеттрик в мача, разписвайки се от дузпа.

Феновете започнаха да скандират " Бойко, Бойко ", като подканиха той да извърши 11-метровия углавен удар.

Лидерът на ГЕРБ обаче остави своя съотборник да се разпише за трети път.

Иван Караманов вкара втория гол за " канарчетата " в 56-ата минута, а в 75-ата фиксира крайното на 5:3.

Зрителите изпратиха с овации футболистите и на двата тима. След края на мача Бойко Борисов подвигна шампионската купа.
Източник: novsport.com