Виляреал изненадващо победи Байерн (Мюнхен) с минималното 1:0 на в

...

Вдъхновен Виляреал шокира Байерн и пропусна да го разгроми

Виляреал изненадващо победи Байерн (Мюнхен) с минималното 1:0 на в първа 1/4-финална среща от Шампионска лига, играна на " Естадио де ла Серамика ".

" Жълтата подводница " поведе в резултата още в 8-ата минута, с помощта на Арнаут Данжума и освен че съумя да удържи преднината си, само че и можеше да я усили.
 Около 40% от популацията на град Виляреал ще гледа онлайн мача на тима с Байерн (Мюнхен)

Стадионът на " жълтата подводница " събира към 22500 души

Байерн пък се размина с попадението в 40-ата минута, когато леко чудноват гол на Франсис Коклен не бе зачетен поради засада. Жерард Морено пък уцели гредата при започване на второто полувреме.

Все отново би трябвало да се означи, че последните минути на дуела баварците усилиха натиска си върху испанския отбор, само че по този начин и не съумяха да стигнат най-малко до изравнително попадение.

Реал (Мадрид) победи Челси с 3:1
Карим Бензема се развихри и Реал (Мадрид) разпиля Челси посред " Стамфорд Бридж "