Валенсияя. Сезонът в испанската Ла Лига започна с победа на

...

Ла Лига започна с домакинска победа на Валенсия

Валенсияя. Сезонът в испанската Ла Лига стартира с победа на Валенсия против Хетафе с 1:0 на " Местая ".

" Прилепите " останаха в понижен състав още 3-ата минута, когато Гиямон бе изпъден с пряк червен картон за доста жестоко нарушаване в центъра на терена и остави съотборниците си с човек по-малко за целия мач.

Домакините получиха дузпа в 11-ата минута, когато Денис Черишев бе спънат в наказателното поле, а Карлос Солер не сгреши от бялата точка за 1:0. След почивката гостите от едноименното мадридско предградие Хетафе преобладаваха. В 76-ата минута обаче Ерик Катриел Кабако Алмада бе изпъден с втори жълт картон и двата тима останаха с по 10 души на терена.

В самия край гостите можеха да изравнят, само че удар на Марк Кукурея от границата на наказателното поле бе отразен.
Източник: focus-news.net