ЦСКА-София регистрира второ поредно равенство в първенството на Първа лига,

...

Пирин“ взе точка от ЦСКА-София

ЦСКА-София записва второ следващо тъждество в шампионата на Първа лига, откакто приключи 0:0 против „ Пирин “ в мач от 12-ия кръг на Първа футболна лига.

ЦСКА-София имаше две благоприятни условия в първите 25 минути, като и в двата случая Фернандо Каранга не беше прецизен.

След това при меле Каранга падна в наказателното поле, топката отиде у Кулма, чийто бомбен изстрел обаче се отби в тялото на бранител на гостите и напусна рамките на полето в корнер.

В 31-ата минута Енрике Рафаел пропусна най-чистата обстановка досега, откакто от 7-8 метра не съумя да засече топката във вратата.

Само след още 5 минути Енрике нахлу в наказателното поле и стреля, само че Макенджиев избави.

Във 2-ата минута на второто полувреме още веднъж Каранга пропусна, а след час игра Тиаго откри междина в центъра на отбраната, стигна до границата на наказателното поле и стреля, само че топката мина в страни от гредата.

Пропуските продължиха и по-късно, като поредно Дюлгеров и Бодуров с глава не съумяха да пратят топката във вратата.
Източник: bnr.bg