ЦСКА се наложи с 3:1 над Монтана в контролна среща,

...

ЦСКА обърна Монтана в контрола, Каранга пак вкара

ЦСКА се наложи с 3:1 над Монтана в контролна среща, играна въз основата на " алените " в Панчарево. " Армейците " се оказаха губещи в резултата в средата на първата част, само че демонстрираха класа и се поздравиха с крайния триумф.

Втородивизионният отбор излезе напред в резултата в 26-ата минута, когато прецизен бе Сергей Георгиев. Атакуващият състезател на Монтана се разписа от близко, откакто преди този момент топката срещна напречната греда на вратата на Китанов.

13 минути по-късно головата машина на ЦСКА Фернандо Каранга изравни с обмислен изстрел. В самия завършек на първото полувреме Кевин Кубемба можеше да осъществя втори гол за " алените ", само че пропусна самичък против противниковия пазач.

Все отново подобен падна във вратата на Монтана в 60-ата минута, когато Стефан Цонков си означи автогол. Само 5 минути по-късно Валентин Антон оформи крайното 3:1 в интерес на ЦСКА.

До края на дуела бяха осъществени голям брой промени и в двете единайсеторки, само че резултатът се резервира неизменен.

Резултат с изображение Стартов състав на ЦСКА:  12. Георги Китанов (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 25. Александър Барт, 7. Кевин Меркадо, 16. Раул Лое, 6. Рубен Пинто, 10. Густаво Кулма, 17. Енрике Рафаел, 21. Кевин Кубемба, 9. Фернандо Каранга
Резерви: 1. Борис Груев (в), 29. Милчо Ангелов, 14. Валентин Антов, 5. Иван Митрев, 13. Никола Борисов, 27. Адриан Гиргинов, 24. Даниел Йорданов, 20. Огнян Николов, 11. Асен Дончев
Старши треньор: Стамен Белчев