Треньорът на Берое Петър Колев бе изключително разочарован след загубата

...

Треньорът на Берое скочи срещу съдиите, разкри за отсъствието на Камбуров

Треньорът на Берое Петър Колев бе извънредно отчаян след загубата от ЦСКА 1948 с 0:1 и бе засегнат от отсъдената дузпа, която съгласно него е била доста противоречива.

" Имах опасения, че след дългата пауза няма да изиграем добре мача. Преди почивката отправихме много удари. Имахме шансове да осъществяваме, за жалост не успяхме. Трябваше да играем повече по крилата. През второто полувреме няколко индивида очевидно отпаднаха, нямам пояснение за това. Получихме противоречив гол, червен картон. Не знам по какъв начин да го пояснявам - някой е сигурен, че тази топка ще влезе във вратата. Ръката на нашия футболист е прилепена до тялото. Идентична обстановка имаше в тяхното поле, която обаче не се преглежда. Изгубихме мача поради едно неверно присъждане и положителното подпомагане на съдийската бригада.  Неадекватни отсъждания и в двете направления, икономисване на картони. Поздравявам ЦСКА 1948 за успеха. Смятам, че можеше най-малко да не загубим този мач. Камбуров и Мечев имат проблеми и по тази причина не попаднаха в групата. Все още не е взето решение за бъдещето на Камбуров, занапред предстоят диалози ", показа ядосаният Петър Колев.
Източник: bnr.bg