Старши треньорът на Мидтиланд Брайън Приске призна, че отборът му

...

Брайън Приске: Ако не дадеш 100 процента в Шампионската лига, те наказват

Старши треньорът на Мидтиланд Брайън Приске призна, че тимът му не е посочил цялостните си благоприятни условия при домакинската загуба от италианския с 0:4 в дебютния мач на отбора в Шампионската лига.

Българският национал Божидар Краев влезе като запаса за датчаните в 87-ата минута и записа първо присъединяване в груповата фаза на конкуренцията.
" Ако не дадеш 100 % в Шампионската лига, те санкционират - говорихме за това преди мача. Мисля, че всички са наясно, че футболистите икономисаха по няколко % на терена в някои аспекти от играта, а това е нещо, което не можем да си позволим в мач като този. Трябва да си на 100 % през всичките 90 минути.

Аталанта имаше много положения и можеше да ни вкара и повече. В същото време и ние имахме своя късмет при 0:1 и можеше да изравним, което евентуално щеше да повлияе и нещата можеха да станат разнообразни. Но в последна сметка те заслужиха четирите си гола и успеха ", сподели Приске.