Стана ясно каква и причината нападателят Владислав Мисяк да пропусне

...

Мисяк пропуснал контролата на Монтана с Кариана заради извадено рамо

Стана ясно каква и повода нападателят Владислав Мисяк да пропусне контролната среща на "Монтана " с "Кариана " (Ерден). Проверката бе последна за двата тима преди старта на шампионата във Втора лига и бе извоювана от монтанци с 3:1. Точни за домакините през второто полувреме бяха Атанас Илиев, Владимир Айтов и Тони Тасев от дузпа, откакто Цветомир Тодоров се разписа за карианци преди почивката.
Мисяк изгледа мача от трибуните, а след мача разкри че извадил лявото си рамо на последната подготовка. 23-годишният футболист получил два дни отмора, само че от понеделник ще се включи още веднъж в тренировките. Юношата на "Левски " (София) ще бъде разполагаем на ст. треньора на "Монтана " Ферарио Спасов и за идната среща с "Черноморец " (Балчик) в петък на стадион „ Огоста”. Двубоят, с който се възобновява шампионата, е на осветяване от 17.30 часа.
Източник: bulnews.bg