Спартак записа втора поредна победа в Югоизточната Трета лига и

...

Спартак с втора поредна победа, справи се с Димитровград като гост

Спартак записа втора поредна победа в Югоизточната Трета лига и победи с 2:0 като посетител Димитровград в среща от втория кръг на шампионата.
Прочетете още
Пловдивчани започнаха вихрено и още в 4-та минута откриха резултата. Атака отляво и добра композиция сред Праматаров и Тодоров приключи с подаване към Даниел Спасов, който откри резултата.

Вторият гол падна през второто полувреме след бърза контра на гладиаторите. Мирослав Радев изведе Тодор Тодоров, а той пусна паралелен пас на Александър Праматорв, който осъществя за крайното 2:0.

Спартак изпусна още две положителни положения посредством Лазаров и Тодоров през втората част.

Спартак е на второто място с 6 точки, а Димитровград е на 16-то място без точка.

Следващата неделя Спартак е хазаин на Сливен.

Дмитировград:  Георги Милев, Атанас Кръстев, Дамян Чаушев, Даниел Добриков, Габриел Георгиев, Вълчан Чанев, Филип Сантов, Даниел Йовчев, Мирослав Илиев, Григор Георгиев, Димитър Алексиев

Спартак:  Кристиян Милушев, Даниел Спасов, Александър Христев, Йордан Пейчинов, Димитър Балинов, Димитър Пройчев, Кръстьо Милев, Георги Лазаров, Александър Праматаров, Тодор Тодоров, Мирослав Радев
Източник: trafficnews.bg