Спартак Варна и Спортист Своге завърши наравно 2:2 в мач

...

Спартак Вн и Спортист не се победиха в голово шоу, Марица удари дубъла на ЦСКА 1948

Спартак Варна и Спортист Своге приключи наедно 2:2 в мач от 19-ия кръг на Втора лига. Румен Руменов даде задатък на " соколите " в 10-ата минута от дузпа. " Шоколадите " стигнаха до изравнителен гол посредством Светослав Диков в 23-ата минута от углавен удар, а малко преди този момент футболист на домакините беше изпъден.

Спортист направи цялостен поврат посредством Мартин Сандов в 31-ата минута. Спартак стигна до равенството с гол на Ахмед Ахмедов при започване на втората част.

Варненци остават на второ място във краткотрайното класиране с 33 точки, до момента в който Спортист е 15-и с 19 точки.

В различен мач от кръга Марица победи с 1:0 вкъщи втория тим на ЦСКА 1948. Единственият гол в мача вкара Веселин Марчев в 19-ата минута.

С триумфа " пиратите " събраха 22 точки и заемат 13-о място във краткотрайното класиране. " Червените " имат две точки повече.