Спартак и аматьорския Фратрия играят при 0:0 първото полувреме на

...

Първо полувреме: Спартак - Фратрия 0:0

Спартак и аматьорския Фратрия играят при 0:0 първото полувреме на мача от втория кръг в шампионата за Купата на България на стадион " Спартак ".

Очаквано, треньорът на " соколите " Васил Петров е пуснал като титуляри няколко играчи, които влизат най-вече като запаси или играят по-рядко в шампионата на втория ешелон, а един от тях - вратарят Никола Виденов, ще направи формален дебют за отбора.

Съставът: 89. Никола Виденов, 81. Атанас Зехиров, 44. Ангел Грънчов, 3. Преслав Петров, 2. Велислав Боев, 13. Георги Иванов, 78. Айвън Ангелов, 18. Хидайет Хюсеин, 9. Мехмед Сабри, 29. Ахмед Ахмедов, 75. Йохан Н’Зи

Резерви: 67. Денислав Жеков, 6. Александър Цветков, 77. Любослав Маринов, 5. Йоан Бауренски, 10. Румен Руменов, 45. Даниел Начев, 14. Ивей Ромееш, 7. Евгений Илиев, 11. Виктор Митев

Съдия: Кристиян Тодоров, асистенти: Красимир Атанасов, Мирослав Симеонов, четвърти арбитър: Тодор Киров (всички от Варна)

БФС пратеник: Николай Иванов (Варна)

Съдийски наблюдаващ: Съдийски длъжностен от София
Източник: petel.bg