Спарта Прага и Славия Прага предоставиха истинско зрелище на своите

...

Мартин Минчев игра в много драматично 3:3 между пражките Спарта и Славия

Спарта Прага и Славия Прага предоставиха същинско представление на своите почитатели и приключиха наедно 3:3 в мач от 27-ия кръг на чешкото състезание. По този метод Спарта остана на върха в класирането с 61 точки, на 2 пред днешния си противник.

Българският национал Мартин Минчев поигра малко за домакините, влизайки в игра в 78-ата минута при резултат 2:2..

Славия Прага изкова стабилен задатък, откакто в 40-ата минута Иван Шранц изведе гостите напред в резултата, а Вацлав Юречка повиши на 0:2.

Спарта обаче не се даде и в 59-ата минута Ладислав Крейчи понижи изоставането на отбора си от дузпа. Ярослав Зелени пък изравни резултата в 71-ата минута.

Истинската драма се разигра след появяването на Мартин Минчев в игра. В 85-ата минута Славия посегна към трите точки след гол на Иго Огбу, само че надълбоко в добавеното време на срещата Айман Усу си означи автогол за крайното 3:3.
Източник: novsport.com