След продължила няколко часа среща с принц Хари, кралица Елизабет

...
След продължила няколко часа среща с принц Хари, кралица Елизабет
Коментари Харесай

Елизабет II благослови отделянето на принц Хари от семейството

След траяла няколко часа среща с принц Хари, кралица Елизабет II се съгласи да почете решението на внука си и брачната половинка му Меган да водят по-независим живот. Условието е първо младото семейство да изкара временен интервал, в който ще живее както в Канада, по този начин и във Англия.

На днешната среща са били също бащата на Хари - принц Чарлз, а също по този начин и брат му приз Уилям, както и краските съветници. Сред обсъжданите тематики са били кави специалности могат да упражняват Хари и Меган, каква прехрана ще имат двамата и така нататък

След това Елизабет II разпространи изявление, че се е съгласила да почете желанието на внука си и брачната половинка му. В него кралицата посочва, че е поискала окончателните решения да бъдат взети до дни. Тя определя срещата в имението Сандрингам като " градивна ". 

 Източник: segabg.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР