Силните изяви на баскетболиста Симеон Илиев във Франция продължават. Юношата

...

Чайката с нови силни изяви във Франция! Отчете се с дабъл дабъл, но тимът му загуби

Силните изяви на баскетболиста Симеон Илиев във Франция не престават. Юношата на варненския Черно море се показа на равнище и в последния мач на своя Сен Мари Мец, само че този път напъните му не стигнаха против Мюлуз след 57:66 като посетители.

204-сантиметровото тежко крило бе над всички за Сен Мари Мец, като оформи дабъл-дабъл от 11 точки и 11 битки. Бившият баскетболист на Черно море Тича добави статистиката си с 2 асистенции и 1 чадър за 37 минути на паркета като титуляр и бе 3/7 при стрелбата си от игра, в това число 1/3 от тройката и 4/5 от линията за осъществяване на наказателни удари.

Сен Мари Мец има в актива си 2 победи и 2 загуби и заема пето място във краткотрайното класиране на група Д в четвърта дивизия. На 6 октомври Симеон Илиев и компания одобряват Лиевино.

Източник: petel.bg