Севиля. Треньорът на Барселона Чави Ернандес изрази недоволството си от

...

Чави Ернандес: Днес загубихме две точки

Севиля. Треньорът на Барселона Чави Ернандес изрази недоволството си от равенството 1:1 вкъщи против Севиля в отсрочен мач от четвъртия кръг на Ла Лига. Каталунците не съумяха да се възползват от численото си предимство в последния половин час на дуела, когато беше изпъден Жул Кунде.

“Мисля, че през днешния ден загубихме две точки. Доминирахме и заслужавахме да спечелим. През първото полувреме играхме доста добре и по този начин, както го искахме, като показахме, че сме подобрили играта си в доста връзки след загубата от Бетис. Късметът също не беше на наша страна. Играта стартира да се доближава към това, което желая.

Горд съм с играта, само че не и с резултата, защото Барса би трябвало да печели постоянно. Това беше мач за наложителни три точки, които щяха да ни класират в зона Шампионска лига, само че ще продължим да се опитваме. Понякога са нужни просто успокоение и зрялост, с цел да постигнеш триумф ”, сподели Чави.
Източник: focus-news.net