Състезателите на СК Цанев България“станаха за 13ти пореден път първенецнаБългария,

...

За пореден път! Златните момичета по карате на Благоевград отново донесоха радост и медали

Състезателите на Семеен кодекс „ Цанев България “станаха за 13ти следващ път първенецнаБългария, на Държавно първенствопо Олимпийско карате- Велико Търново 22-23.04.2023 година

В надпреварата присъединяване взеха35 клуба и 860каратеки.

Шампионите отСК „ Цанев България “ съумяха да завоюват: 25 златни, 11 сребърни и 26 бронзови медалаи безапелационно отвяха всички други, като втория в класирането по медали тим има 10златни, 13 сребърни и 19 бронзови медала.

Златните момичетана Благоевградския клон на карате клуб „ Цанев “постигнаха следните резултати.

Хана Иванова Кошутарска +54кг кумите девойки 2010г- БРОНЗОВ МЕДАЛ

Дария Венциславова Дуева -40кг кумите девойки 2013г- БРОНЗОВ МЕДАЛ

В своя дебют на държавно състезание:

Велина Пламенова Стоименова -36кг кумите 2012г- 5та, ката- 6та

Сара Манов ката 2013г- 7ма

Мариана Георгиева Герасимова ката 2014г- 7ма

Сенсей Венцислав Дуев и сенсей Кристиян Гаврилов обявиха, че се гордеят с всички свои ученици и състезатели – и че с труд, неизменност, упоритост и позитивизъм се реализират отлични резултати в живота и спорта!

Източник: struma.com