Съставът на Наполи разби като гост този на Удинезе с

...

Наполи лидер в Италия

Съставът на Наполи разруши като посетител този на Удинезе с 4:0 в последния мач от четвъртия кръг на италианската Серия „ А “ и се завърна на върха във краткотрайното класиране с цялостен актив от 12 точки.

Нигерийският нападател Викторо Осимен (24) изведе гостите напред в резултата след подаване на Лоренцо Инсиние, а косоварът Амир Рахмани (35) удвои задатъка им. Асистиралият му Калиду Кулибали (52) направи разликата класическа след пас на Фабиан Руис, а Мариу Руи асистира на Ървинг Лозано (84), който оформи крайния резултат в интерес на водения от Лучано Спалети отбор.

След четвъртата си поредна победа Наполи продължава като единствен отбор без неверна стъпка от началото на сезона, оглавявайки таблицата с 12 точки и две повече от първенеца Интер и Милан. Удинезе е осми със 7 точки.
Източник: bnr.bg