Съставът на Лацио победи този на Рома с 3:2 в

...

Рома загуби дербито на Рим с Лацио

Съставът на Лацио победи този на Рома с 3:2 в дербито на Рим от шестия кръг на италианската Серия " А ".

Сергей Милинкович-Савич даде задатък на домакините от Лацио в 10-ата минута (1:0), а Педро удвои в 19-ата (2:0). Рожер Ибанес понижи резултата с гол за Рома е 41-ата минута (2:1), а двата отбора се отдръпнаха на отмора при този резултат.

Фелипе Андерсон още веднъж изведе Лацио с два гола напред в резултата в 63-ата минута, а Жордан Верету оформи крайното 3:2 в 69-ата минута.
Рома имаше два пъти повече положения от градския противник, което се отнася и за ударите във вратата, само че по този начин и не стигна най-малко до точка. " Вълците " на Жозе Моуриньо остават на четвърто място в класирането с 12 точки, до момента в който Лацио е на шесто с една по-малко.
Източник: bnr.bg