Реал Мадрид изживя тежка вечер при завръщането на Кристиано Роналдо.

...

Провал за Реал, не успя да подобри рекорд на митичния Сантос

Реал Мадрид изживя тежка вечер при завръщането на Кристиано Роналдо. Шампионът позволи шокираща загуба 0:1 от Бетис на " Бернабеу " с гол в 94-ата минута.

Така Реал не стигна до кота 74 следващи мача с маркиран гол, а остана на 73. Впечатляващата серия на " белите " стартира на 30 април 2016 година с аудиенция на " Сан Себастиан ". Оттогава " Белия балет " осъществя общо 198 попадения.

До момента върхът се държеше от Сантос на Пеле. Той беше от 1963 година – 73 следващи мача с маркиран гол, на колкото остана и Реал.

Уникална вечер имаше вратарят на Бетис - Адан. Той избави каквото можеше, а и каквото не можеше. Буквално в 93-ата минута извади следващото чисто състояние. В ответната офанзива Санабриа плонжира и с глава смълча " Сантяго Бернабеу ".

Така мъчителният старт на Реал е на ът да докара голяма преднина на сякаш слабата Барселона. Каталунците са с цялостен актив от 15 точки, а Реал е едвам с 8.
Източник: offnews.bg