Разград. Лудогорец победи с 4:0 гостуващия в Разград дебютант в

...

Лудогорец победи ЦСКА 1948 с 4:0, остават 9 точки до Десетата

Разград. Лудогорец победи с 4:0 гостуващия в Разград дебютант в елита ЦСКА 1948 и още веднъж дръпна с 9 точки на върха във краткотрайното класиране на футболната ни efbet Лига.

С две попадения и асистенция блесна българският национал Кирил Десподов, който честити рождения ден на своя брат Димитър със особено надписана за случая тениска след първия си гол в мача.

Поражението бе най-тежкото за новаците в елита след присъединението им към групата на майсторите, а след нея те останаха без попадение против първенците. Те, от своя страна, взеха решение дуела в последните 10 минути на първото полувреме.

Така в последна сметка Лудогорец събра 61 точки и към този момент е единствено на 9 от подпечатването на десетата поредна купа, до момента в който ЦСКА 1948 остана с 35 в своя актив на шестата позиция във краткотрайното класиране.
Източник: focus-news.net