Португалската суперзвезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо нямаше ден срещу

...

Вижте големия пропуск и изявите на Кристиано при завръщането му в Ла Лига

Португалската суперзвезда на Реал Мадрид Кристиано Роналдо нямаше ден против Бетис нощес. 32-годишният нападател изигра първия си мач за сезона в Ла Лига след изтърпяно наказване, само че очевидно ще би трябвало да изчака още за първия си гол през новия шампионат на Испания.

CR7 имаше съвършен късмет да опъне мрежата зад някогашния си съотборник на “Сантиаго Бернабеу” Антонио Адан при започване на второто полувреме, само че го пропусна. В 51-ата минута Гарет Бейл напредна по левия фланг и даде отличен пас на намиращия се в доста преференциална позиция Кристиано, само че португалецът се подхлъзна и стреля над вратата.

Вижте пропуща (видео 1) и изявите (видео 2) на “седмицата” на “лос бланкос” при загубата с 0:1 от Бетис в сряда вечерта. Примера дивисион 5 кръг, сряда 20 септември  Реал Мадрид 0:1краен резулат  Бетис